buy google reviews

Sportif direktör olarak Ali durmuş çolak getirildi

03 Mar 2013 Paz 12:34
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

İskenderunspor tesislerinde Başkan Nuri Üysen yönetim kurulu üyeleri ve Teknik Direktör Ali Gülmez’in de hazır bulunduğu toplantıya katılan basın mensuplarına gelinen son durumla ilgili bilgiler verdi. Başkan Nuri Üysen yaşanan durumla ilgili açıklama yaparak başladığı konuşmasına başlarken herkesin birlik içerisinde olması gerektiğini söyledi.

İskenderunspor’daki kötü gidişatın tek sorumlusu olarak kendini ilan eden Başkan Nuri Üysen, “KIötü gidişatın teknik heyet ve futbolculara fatura edilmesi şu anda yersiz lütfen hepimiz şu an için birlik olalım önce takımı düşünelim” dedi.

Kötü gidişatın tek sorumlusu olarak kendini gösteren Nuri Üysen, teknik heyet ve futbolcuların kötü gidişatta hiçbir günahlarının olmadığını söylerken oldukça duyguluydu.

Durmuş Ali Çolak’ın hiçbir karşılık beklemeden ve hiçbir hesap içinde olmadan İskenderunspor Sportif Direktörlüğü görevini kabul ettiğini belirten Nuri Üysen şöyle konuştu:

İskenderunspor zor günler yaşıyor. Bugün geçmişimize orantısız olan bir noktadayız. Bu noktadan çıkmak için yönetici olarak, teknik heyet olarak futbolcularla birlikte bir gayret içerisindeyiz. 2. devreden bir müddet önce teknik direktörümüzün istifasıyla Sayın Ali Gülmez bu takımın zor günlerinde zor şartlarında taşın altına elini koymaktan çekinmeden bir memleket çocuğu olarak bu takımın başına hiç tereddüt etmeden gelip bu mücadeleye başlamıştır. Devre arasındaki transferlerle yapılan 7 transferlerle sahaya çıkıp mücadele etmeye başladı.  Futbolda tabi ki neticeler ve puanlar önemli, buna göre eleştiri yapmak herkesin hakkı. Ancak belli imkanlar, eldeki şartlar alınan durum analiz edildiğinde bugüne kadar başarılı hakkını vermiş gerçekten can parane çalışan bir teknik heyet ve futbolcu ekibi var. 12 tane ayrı yerde birbirini tanımayan takımlarında maçlara çıkmayan antrenmanlara çıkmayan oyuncu topluluğu ile bu mücadeleye gelinmiş ve 6 maçta her ne kadar istediğimiz puanları alamasak da gerekli mücadele verilmiştir. Liderliğe oynayan 3 takımla yapılan maçlarda toplam 6 gol yenilmiş, bu gollerin bir çoğu 2. devre yani maç sonuna doğru yenilmiş. Bu da bizim gelen futbolcularımızın hazırlık devresinde gittikçe ısındığını gösterir. En son yapılan Aydınspor maçında 2-1 yenildiğimiz maçta verilen mücadeleyi hepimiz izledik. Dışarıdan yenilgilerin sebebi nedeni sorumlusu aranabilir. Eğer bu neticelerin sorumlusu aranıyorsa bunun bir tek sorumlusu var. Bunun sorumlusu da Kulüp Başkanıdır yani Nuri Üysen’dir. Burada canparane mücadele eden futbolcularla teknik heyet en son yargılanacak en son soruşturulacak kişilerdir. Teknik heyetin önüne eğer istediği her türlü şart verilemediyse dar şartlarda mücadele etmesi istenmişse orada teknik heyete teşekkür etmenin dışında yapılacak şey kendi sorumluluğumuzu bilmemizdir. Bu takımda elde edilen başarılar bu takımın futbolcularınındır. Eğer bir başarısızlık varsa alınan kötü neticeler varsa tek sorumlusu başkan olarak benimdir. Bugün başkan olarak teknik ekibimin arkasındayım.

Memleketimizin çocuğu olan Durmuş Ali Çolak’a rica ettik. Hiçbir şey ileri sürmeden şartsız kayıtsız, şuandaki takımın geldiği durumu gözetmeden kariyerinide hiç düşünmeden bu taşın altına elini koymaya razı oldu. Ali Gülmez’le, Durmuş Ali Çolak birlikte bu takımı çalıştırmaya, birlikte bu mücadeleye girmeye karar vermişlerdir. Durmuş Ali Çolak Sportif Direktör olarak takımda hizmet verecektir dedi.

Futbol kariyeri bir yana İskenderun sevdasıyla her zaman gönüllerde taht kurmuş bir spor adamı olan Durmuş Ali Çolak, kamuoyundan destek isterken de anlamlı konuştu. “İskenderunspor değil küme düşmek, yere bile düşmeyecek” diyerek herkese moral veren Çolak şöyle konuştu: Memleketimde ve dostlarımla olduğumdan dolayı mutluyum. Sayın başkanın bana “İskenderunspor’un sana ihtiyacı var” dedi ve ben geldim. Öncelikle taraftarı olarak sonra futbolcusu olarak, teknik adamı olarak uzun yıllar hizmet ettiğim şehrimde olmaktan son derece mutluyum.”

İskenderunspor’a Sportif Direktör olarak gelen Durmuş Ali Çolak ise herkese moral verdi. Küme düşmekten bahsedenlere seslenirken emin konuşan Durmuş Ali Çolak İskenderuhspor hiçbir yere düşmeyecek.

İskenderunspor, İskenderun’un bağrında yetişmiş, futbol kariyerinde zirve yapmış, kalitesinden, kişiliğinden, ahd-ı vefasından ödün vermemiş bir spor adamı olan Durmuş Ali şu anda eskiyi geçmişi konuşmamıza gerek yok hepimizin taraftarlar,futbolcular,teknik heyet olarak takımımızın ligde kalması için çabalayacağız inşallah iskenderunspor hak ettiği yere gelecektir açıklamasını yaptı.

İskenderunspor teknik Direktörü Ali Gülmez ise bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum.bu gün aramıza Destek vermek için gelen çok değerli hocamıza da hoş geldiniz diyorum.onun bilgi ve tecrübesiyle daha iyi işler yapacağmız düşünüyorum inşallah bu takımı hak ettiği yere getireceğiz açıklamasını yaptı.

Son olarak İkinci Başkan ve Basın sözcüsü Müfit tennioğlu ise bu güne kadar bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum yönetim kurulu arkadaşlarım adına Başkanımaz teşekkür ediyorum çünkü bizlere gerçekten çok ciddi destek verdi. Bugünde güç birliği içerisinde olduğumu göstermek için burada bir aradayız iskenderunspor’u ligde bırakmak için gereken her şey yapılacaktır dedi.

 

Benzer Haberler

Hatay’da bu yıl ilki gerçekleştirilen “Antakya Lezzet Festivali’nin” açılışı gerçekleştirildi.Hatay...

Yorum 
0

MİLLET İTTİFAKI’NDAN KKTC’YE TAM DESTEK HADO GÖNÜL KÖPRÜLERİ KURMAYA BAŞLADI SAVAŞ KKTC...

Yorum 
0

Ak Parti Hatay milletvekili Abdulkadir Özel, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ak Parti...

Yorum 
0

Hatay’da 3 bin 400 litre karışımlı kaçak akaryakıt ele geçirildi. Hatay’ın İskenderun...

Yorum 
0

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu 1. liginde mücadele eden Batman Engelliler Spor Kulübü...

Yorum 
0

İçişleri Bakanlığı, Hatay dahil üç il sınırlarında 887 personelin katılımıyla ‘Eren...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


İSKENDERUN’DA KAÇAKÇILARA DARBE

İskenderun’da 699 kaçak cep telefonu ele geçirildiHatay’ın […]

TAMAMLAYABİLİR MİYİZ ...

KADEM Hatay İl Başkanı Selma Tunç “Tamamlayabilir […]

HATAY YANGINI TERÖR EYLEMİ

Başkan Gül: “Hatay yangını terör eylemi” Belen […]

KOVAYLA YANGINI SÖNDÜRMEYE G...

Kovayla yangını söndürmeye koşan adam konuştu Hatay’da […]

BAHÇE SULARKEN AKIMA KAPILAR...

Bahçe sularken akıma kapılarak öldü Hatay’ın İskenderun […]

PARAŞÜTLÜ EVLİLİK TEKLİFİ

Paraşütlü evlilik teklifi Hatay’da Sağlık çalışanlarının yamaç […]

ŞALEN KALESİNE TÜRK BAYRAĞI ...

ŞALEN KALESİNE TÜRK BAYRAĞI DİKİLSİN Amanos dağlarının […]

İSKENDERUN 23 NİSAN COŞKUSUN...

İskenderun 23 Nisan coşkusunu balkonlarda yaşıyor Hatay’ın […]

TÜRKİYEYE GELMEK İÇİN YARDIM...

250 Hatay’lı Öğrenci ve çalışan KKTC’den Türkiye’ye […]

DEMİR KORKULUĞA SAPLANAN KED...

DEMİR KORKULUĞA SAPLANAN KEDİ KURTARILDI.İskenderun Dumlupınar mahallesinde, […]

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI PANİK YA...

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI PANİK YARATTI. Sokağa çıkma […]

TIR KAZASINDA ÖLEN AYNI AİLE...

İskenderunda yaşanan tır kazasında ölen aynı aileden […]

HAYATINI KAYBEDEN BABA OĞUL ...

İskenderunda Tır kazasında hayatını kaybeden baba oğul […]

POPÜLER HABERLER

VEYSEL CINCIK YORUMLUYOR

http://youtu.be/fToBvzI-I2E

İSKENDERUN’U KAN GÖLÜNE ÇEVİR...

FETÖ’cülerin Türkiye’yi çok uluslu işgal planı deşifre […]

İŞTE MECLİS LİSTELERİ

AK PARTİ iSKENDERUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KESİN […]

İSKENDERUNDA SİLAHLI KAVGA 2 AĞIR Y...

Hatay’ın İskenderun ilçesinde ihale meselesi yüzünden çıktığı...

HATAY’DA TRAFİK KAZASI:1 ÖLÜ,2 YARA...

Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da meydana gelen zincirleme […]

Hatay’da parkomat uygulaması ...

Hatay Büyükşehir Belediye meclisinde oy birliğiyle kabul […]

İSKENDERUN’DA ŞOK İNTİHAR

İskenderun’un tanınmış esnaflarından Özkan Doğan silahla kafasına...

İSKENDERUN’DA FECİ KAZA!…

Deniz Alayı Doğan Petrol Mevkiisinde Trafik Kazası… […]

BELENDE TRAFİK KAZASI

Şiddetli yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda virajı alamayan […]

HATAY’DA TRAFİK KAZASI: 2 ÖLÜ

Hatay’da dün gece meydana gelen kazada TIR […]

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

Hatay’ın Arsuz ilçesinde meydana gelen trafik kazasında […]

HEMŞİREYİ ESKİ SEVGİLİSİ ÖLDÜRDÜ...

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bir hemşire, nişanlandığını öğrenen...

site ekle