İSKENDERUN’DA GÜVENİN ADI TOSYALI

02 Şub 2019 Cts 23:38
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

İSKENDERUN’DA GÜVENİN ADI TOSYALI

AK Parti ve MHP tabanı Cumhur İttifakı seçim bürosunun açılışında tek yürek oldu; 
“CUMHUR İTTİFAKI BAYRAĞINI HATAY’IN BURÇLARINA DİKECECEĞİZ”
Cumhur İttifakı Seçim Bürosu büyük bir coşku ve gururla hizmete girdi. Tayfur Sökmen Bulvarı Mursaloğlu Lisesi karşısında hizmete giren seçim bürosunun açılışında AK Parti ve MHP tabanının büyük bir heyecan içinde oldukları görüldü. 
Açılışa AK Parti Hatay Milletvekilleri Hacı Bayram Türkoğlu, Abdulkadir Özel, Hüseyin Şanverdi, Hüseyin Yayman, MHP Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı,Cumhur İttifakı Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, AK Parti MHP il ve ilçe teşkilat yöneticileri , sivil toplum kurulaşları temsilcileri, iş adamları ve İskenderun halkı katıldı. 
GÖNÜLLERE DOKUNMAK İÇİN BU GÖREVE TALİBİZ
Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması ile başlayan seçim bürosu açılışında ilk olarak konuşma kürsüsüne gelen Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, 31 Mart yerel seçimlere doğru, birliğin ve huzurun habercisi seçim bürosunun hep birlikte coşkuyla açmaya hazırlandıklarını ifade etti. Çok güzel bir başlangıç yaşadıklarını kaydeden Tosyalı, “Neticede, 15 Temmuz miladı içinde kurulan birliktelik, bugün yine İskenderunumuz’da tecellisini göstermiştir. Birlik ve beraberliğimizin Cumhur İttifakı adına, İskenderunumuz adına hayırlı olmasını diliyorum.Bugün burada sadece bir seçim bürosu açmıyoruz, burada olan gönül dostlarımızla birlikte çok daha aydınlık yarınlarımıza ulaştıracak siyasi başarı kapılarını da açıyoruz. Bu coşkunuz, bu heyecanınız herşeyi anlatıyor. Allah sizlerden razı olsun! Öncelikle geçmiş dönemde hizmet eden belediye başkanlarımıza ve şu anda görev yapan İskenderun Belediye BaşkanıSeyfi Dingil’e vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kim taş üstüne taş koymuş ise kendilerine binlerce teşekkürler. Biz gönüllere dokunmak için bu göreve talibiz. Allah’ın izniyle bu görev bize nasip olursa, gönül belediyeciliğini de şehrin her noktasına kazandıracağız” dedi.
TASARRUF VE ŞEFFAFLIK BİZİM REHBERİMİZ OLACAK 
Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz günlerde 11 maddelik seçim manifestosunu açıkladığını aktaran Tosyalı, “ 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde, ‘Gönül Belediyeciliği’ düsturu ışığında hazırlanan 11 madde ile halkımızın huzuruna çıkıyoruz. Bu 11 madde bizim yol haritamız, ilkemiz ve rehberimizdir! Buradan ilan ediyorum; Tasarruf ve Şeffaflık bizim rehberimiz olacak, bu ilkeden vazgeçmeyeceğiz!Her faaliyetimizi halkımızın gözü önünde, her türlü bilgiye, belgeye erişimin açık olduğu bir yöntemle yürüteceğiz. Belediyemizde hakka, adalete, maşeri vicdana, hukuka uygun davranacağız! Halkla birlikte yönetim ilkesiyle, belediye faaliyetleriyle ilgili kararlara, şehir sakinlerinin en üst seviyede katılımını temin edeceğiz. İstismara açık ihale ve imar değişikliklerine kesinlikle geçit vermeyeceğiz. Çukursuz, asfaltı ve kaldırımı tamamlanmış tertemiz bir İskenderun için her çözümü teşvik edeceğiz! İskenderun’a daha güzel yarınlarına ulaşması adına üzerime düşen her türlü çalışmayı yapmaya hazırım. Bu konuda çok şanslıyım. Hükümetimiz, milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız her zaman yanımızda olacak. Onların desteği ile İskenderun’da görev süremiz içerisinde her geçen gün daha güzel yarınlara taşıyacağıma inanıyorum” ifadelerini kullandı.
İSKENDERUN KISKANILAN BİR ŞEHİR OLACAK
İskenderun’un değişmek istediğini üzerine basa basa vurgulayan Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, “İskenderun kaynaklarını iyi kullanarak değişim yaşamak istiyor. Kıskanan değil, kıskanılan bir şehir olmak istiyor. İnanıyorum ki 31 Mart akşamı tüm Türkiye’ye; İskenderun’un ve Cumhur İttifakı’nın sesini duyuracak bir başarıya imza atacağız. İskenderun’un ufkunu birlikte aydınlatacağız! İskenderun’a şimdi olduğu gibi her gelişinde müjdeler getiren vekillerimizle birlikte bu hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyorum. Ben İskenderunluyum. İskenderunlu olmaktan da gurur duyuyorum. Ve memleketimizin imarı, inşası ve ihyası için gece gündüz demeden çalışacağız. Bizim mücadelemiz İskenderun’a hizmet mücadelesidir. İskenderunlu hemşehrilerimize güveniyoruz. İskenderunumuz’a güveniyoruz. Sizlerle yürümekten gurur duyuyoruz!Çok şükür, sahadaki ziyaretlerimizde halkımız tarafından güzel bir şekilde karşılanıyoruz. Çok ciddi ve İskenderun’a mesafe kat ettirecek dokunuşlarla projeler hazırlıyoruz. İskenderun’a, hizmeti halkın ayağına götüren, halkın taleplerini değerlendirip, bunları halka hizmet olarak dönüştürecek bir gönül belediyeciliği kazandıracağız.Toplum için çalışan herkes bizim için çok kıymetlidir. Biz de İskenderunumuz’un yönetiminde toplumsal hassasiyetleri bulunan tüm kardeşlerimizin de söz sahibi olması taraftarıyız” ifadelerini kullandı. 
Daha sonra kürsüye gelen MHP Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı da cumhur ittifakının öneminden bahsetti. Allah’ın izni ile Hatay’da cumhur ittifakını başta büyükşehir olmak üzere tüm ilçelerde hakim kılacaklarını önemle vurgulayan Kaşıkçı, artık MHP ve AK Parti arasında birlik ve beraberliğin her zaman ön planda olacağını vurguladı. 
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise, bu coşku ve kalabalığın zaferin habercisi olduğunu belirtti. Özellikle Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne yüklenen Milletvekili Özel, “Hatay son beş yılda büyükşehirden yeterince hizmet alamadı. Bir gram bile hizmetleri olmadı. CHP’li belediyelerin milleti ne hale düşürdüğünü görüyorsunuz. Bunlar millet sevdalısı değil, koltuk sevdalısıdır. Allah’ın izni ile Cumhur ittifakı zaferinde Hatay’ın nasıl hizmet aldığını hep beraber göreceğiz. Bu konuda sizlerden tam destek vermenizi istiyoruz” dedi. 
Son olarak konuşma kürsüsüne gelen Cumhur ittfakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, coşkulu kalabalığa seslenerek “MHP ve AK Parti artık kader birliği yaparak Türkiye’nin her tarafında olduğu gibi Hatay’da da kardeşçe seçime girip zafere ulaşacaktır. Sizlerden aldığımız güç ve kuvvetle Hatay’ın her tarafını hizmetlerle donatacağız. Hatay, hizmetin en güzeline layık olan medeniyetler şehridir. Hak ettiği değeri vereceğiz” dedi. 
Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Hatay Milletvekilleri, MHP Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler hep birlikte kurdeleyi keserek seçim bürosunu hizmete açtılar. Açılışın ardından hep birlikte seçim bürosu gezildi.

Benzer Haberler

08-14 Nisan 2019 tarihlerinde Almanya’nın Bavyera Eyaletinin başkenti Münih kentinde, The Messe...

Yorum 
0

Amik Ovası’nda açıkta yetiştirilen aroması ve tadıyla dikkat çeken Hatay çileği üreticisini...

Yorum 
0

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde 5 katlı binada çıkan yangında mahsur kalan 4 kişi itfaiye ekipleri...

Yorum 
0

Hatay’da dün gece saatlerinde meydana gelen sel felaketi araçları hurdaya çevirdi. Merkez...

Yorum 
0

Hatay’da, yağış nedeniyle kayganlaşan karayolunda bir kamyonet devrildi. Takla atarak ters dönen...

Yorum 
0

Ticaret Bakanlığı Gümrük Muhafaza ekiplerince Hatay Havalimanı’nda gerçekleştirilen operasyonda...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


Görev yeri değiştirilen öğre...

Hatay’ın İskenderun ilçesinde ilkokul 2. sınıf öğrencileri […]

Kanuni Sultan Süleyman’...

Uzun yıllardır esnaf tarafından dükkan olarak kullanılan […]

Yağışlı hava kazayı beraberi...

Hatay’da kaygan yolda kontrolden çıkan Tır karşı […]

MİRAS GİBİ MUHTARLIK HİKAYESİ

Hatay’ın İskenderun ilçesinde 1947 yılından bu yana […]

İskenderun’da polis ha...

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yıl dönümü […]

Lütfü Savaş Mazbatasını Aldı

Millet İttifakı’nın CHP’li Adayı Lütfü Savaş, üçüncü […]

BU İŞTEN BELEN KAZANÇLI ÇIKACAK

Cumhur ittifakının Belen Belediye Başkan adayı olarak […]

SEÇİMLERİN GALİBİ FATİH TOSY...

İSKENDERUNDA 31 MART SEÇİMLERİNİN GALİBİ FATİH TOSYALI […]

Ziyarette Duygu Dolu Anlar K...

İskenderun Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi […]

BELEN’DE İBRAHİM GÜL SEVİNCİ

Ülkü Ocakları Başkanı olduğu günden bu yana […]

LÜTFÜ SAVAŞ YENİDEN BAŞKAN

HATAY’da 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde, […]

Çanakkale Şehitlerinin Adı A...

Çanakkale savaşlarında şehit olan 276 Hataylının ismi, […]

POPÜLER HABERLER

VEYSEL CINCIK YORUMLUYOR

http://youtu.be/fToBvzI-I2E

İSKENDERUN’U KAN GÖLÜNE ÇEVİR...

FETÖ’cülerin Türkiye’yi çok uluslu işgal planı deşifre […]

İŞTE MECLİS LİSTELERİ

AK PARTİ iSKENDERUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KESİN […]

Hatay’da parkomat uygulaması ...

Hatay Büyükşehir Belediye meclisinde oy birliğiyle kabul […]

İSKENDERUNDA SİLAHLI KAVGA 2 AĞIR Y...

Hatay’ın İskenderun ilçesinde ihale meselesi yüzünden çıktığı...

HATAY’DA TRAFİK KAZASI:1 ÖLÜ,2 YARA...

Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da meydana gelen zincirleme […]

İSKENDERUN’DA ŞOK İNTİHAR

İskenderun’un tanınmış esnaflarından Özkan Doğan silahla kafasına...

İSKENDERUN’DA FECİ KAZA!…

Deniz Alayı Doğan Petrol Mevkiisinde Trafik Kazası… […]

BELENDE TRAFİK KAZASI

Şiddetli yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda virajı alamayan […]

HATAY’DA TRAFİK KAZASI: 2 ÖLÜ

Hatay’da dün gece meydana gelen kazada TIR […]

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

Hatay’ın Arsuz ilçesinde meydana gelen trafik kazasında […]

HEMŞİREYİ ESKİ SEVGİLİSİ ÖLDÜRDÜ...

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bir hemşire, nişanlandığını öğrenen...

site ekle