buy google reviews

Erol Akın Güven Tazeledi

13 Oca 2014 Pts 17:39
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan genel kurulunda Erol Akın güven tazeledi.

Memo Restaurant’ta düzenlenen toplantıda, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu.
Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz, Esnaf oda başkanları, esnaflar, belediye meclis üyelerinin de katıldığı toplantıda konuşan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Belediye Başkanının esas adı şehremindir. Yani şehrin emini. Oy veren vermeyen diye kimseyi ayırt etmeye hakkı yoktur. Kimseyi üvey evlat görmeye hakkı yoktur. Vatandaşın güvenle evinin anahtarını teslim edebilecek kişi olsun yeter ki. Bu beş yıldaki kutsal ve onurlu görevim sırasında bunu yerine getirmeye çalıştım arkadaşlar. Kimseyi bir üvey veya diğeri olarak görmedim ve göstermemeye çalıştım. Halkımızın ödediği parayı israf etmeden, yetimin hakkını yemeden ve yedirmeden görevimi yapmaya çalıştım” dedi.
Konuşmasına esnafın ve oda başkanlarının alkışları arasında devam eden Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Zaten esası budur arkadaşlar. Türkiye zaman zaman duvara vuruyorsa bundan vuruyordur. Benim değişmeyen iki kırmızı çizgim var. Birinci kırmızı çizgim ‘kul hakkıyla gelme’ diyor, ‘nasıl gelirsen gel, çünkü onu ben de affedemem’ diyor, diğer kırmızı çizgim sana yapılmasını istemediğini bir başkasına yapma. Bunlar benim değişmez kırmızı çizgilerimdir” diye konuştu.
Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Sizler yolların isimsiz kahramanlarısınız. Ulaşım ne kadar önemlidir. Bir yere ulaşım ne kadar kolay oluyorsa orası o kadar canlanır. Siz bu yolların fatihlerisiniz, isimsiz kahramanlarısınız. İskenderun’un çok önemli birkaç sorunu vardı. Bunların başında su sorunu geliyordu. Bunun için yolları kazdık, bundan en fazla rahatsız olan sizsiniz. Ama başka çaresi yoktu. Buna katlandığınız, çok fazla itiraz gelmediği için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun” dedi.
İhtiyaçların sürekli artarak devam ettiğini, onların da yerine getirilmeye çalışılacağını anlatan Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “İyi niyetle, kimseyi incitmeden hizmet yaptık ve yapacağız. Yeni hat sayısını arttırmadık. Hatlara çok nadir zam yapmaya çalıştık. Mümkün olduğu kadar düşük oranda zam yapmaya çalıştık. Çünkü nasıl durumda olduğunuzu biliyoruz. Yeni servis yolları açtık. Zabıta müdürümüzle her zaman konuşuyoruz. İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın ayrıca bizim çok değer verdiğimiz meclis üyemizdir, onunla uyum içinde çalıştık. Allah razı olsun. Her konuda o da ben de iyi niyetle gitmeye çalıştık. Sizlerin mümkün olduğunca rahat çalışabilmeniz için. Önemli olan esnaf arkadaşlarımızın huzur içerisinde rahat gidebilmesi. Zaten ahilik kültürü vardır esnafta. Sizlerden bazı ricam var. Yapmanızı istediğim çok korna çalmayalım, diğer esnaf rahatsız oluyor. Onlar da gene meslektaşınız. Arabalar geçiyor sürekli korna çalınıyor, bu esnafı rahatsız ediyor, bu sıkıntı bana sürekli söyleniyor. Korna çalmayalım. Kılık kıyafete, müşterilere davranışta, konuşmalara dikkat etmekte fayda var. Saygı her zaman karşılığında saygıyı getirir. Şiddet her zaman şiddeti çağırır. Bu duygu ve düşüncelerimle sizlere layık olmaya çalıştım. Kısmet olursa yine hizmete devam edeceğim. Her zaman hizmetinizdeyim. İyi ki varsınız” dedi.

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın da yaptığı konuşmasında, Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’in, oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olduğunu, her zaman desteğini gördüklerini belirterek, teşekkür etti.
İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erol Akın, “Ben Adalet ve Kalkınma Partisi’ne mensup belediye meclis üyesiyim. Belediye Başkanımız Cumhuriyet Halk Partisi’nden ama hepimizin belediye başkanı. İskenderun’un menfaati konusunda hep Başkanımızın yanında olduk. Aynı samimiyetle Başkanımızın desteklerini gördük. Sizin sıkıntınızı götürdüğümüzde, aynı samimiyetle bize kapısını açmıştır, gönlünü açmıştır. Özellikle servisçi olup da resmi kayıtlara girmeyen servisçi arkadaşlarımızın, ticari takside kayıtlı olup ticari takside belediyeye kayıtlı olmayan arkadaşlarımızın kaydı, M plaka ve S plakada arkadaşlarımız vardı. Başkanımızdan ricamız oldu. Başkanım yeterince M plaka,S plaka, C plakada araçlarımız vardır. Bu kontenjanı arttırmazsanız size müteşekkiriz demiştik. Ben sizin adınıza teşekkür ediyorum. Gerçekten bir tane kontenjan artırımı yapmamıştır. İşgaliye bedellerini nisbetler ölçüsünde arttırmıştır. Fahiş fiyatlara yükseltmemiştir. Ben çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan Erol Akın, konuşmasında ayrıca İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürü Abdullah Kaya’ya, İlçe Emniyet Müdürlüğüne, trafik büro amirlerine, kooperatif başkanlarına, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’e, Birlik 2. Başkanı Uğur Fırat’a, Antakya Şoförler Odası Başkanı Aziz Fatih Yılmaz’a, federasyon ve konfederasyon başkanlarına teşekkür etti.
Toplantının Divan Başkanlığını yapan Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz, İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’in esnafın her zaman yanında olduğunu ve yormadığını belirterek, “Başkanımız teşkilatımızı, bizi yormadı. Ne istediysek yaptı. Bize bu güne kadar yaptıkları için, esnafımız adına kendisine çok teşekkür ediyorum. Sağolsunlar, Varolsunlar” dedi.
Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Abdulkadir Teksöz’ün, bu sözlerine, salondaki esnaf ve oda başkanları alkışlarla destek verdi.
Genel kurul toplantısında, Oda çalışanları ile şoförler plaket ile ödüllendirildi.

Benzer Haberler

İşletmeciliğini Al Kılınç’ın yaptığı Tatlımbank 7. Şubesini İskenderun’a açtı....

Yorum 
0

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma etkinlikleri çerçevesinde...

Yorum 
0

Hatay’ın merkez ilçe Antakya ve Defne ilçelerinde toplam 42 kök Hint keneviri ele geçirildi.Hatay...

Yorum 
0

DÜNYANIN EN ZORLU RALLİ YARIŞLARINDAN BİRİ TRANSANATOLİA HATAY EXPO’21 ALANINDAN START ALIYOR...

Yorum 
0

Arsuz Karaağaç Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Opet Petrol Ofisi yanında hizmete giren Cafe Hookah’ın...

Yorum 
0

İskenderun’da başarılı İş insanı Yılmaz Arslan tarafından hizmet sunulan Lima Cafe’nin...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


İSKENDERUN’DA KAÇAKÇILARA DARBE

İskenderun’da 699 kaçak cep telefonu ele geçirildiHatay’ın […]

TAMAMLAYABİLİR MİYİZ ...

KADEM Hatay İl Başkanı Selma Tunç “Tamamlayabilir […]

HATAY YANGINI TERÖR EYLEMİ

Başkan Gül: “Hatay yangını terör eylemi” Belen […]

KOVAYLA YANGINI SÖNDÜRMEYE G...

Kovayla yangını söndürmeye koşan adam konuştu Hatay’da […]

BAHÇE SULARKEN AKIMA KAPILAR...

Bahçe sularken akıma kapılarak öldü Hatay’ın İskenderun […]

PARAŞÜTLÜ EVLİLİK TEKLİFİ

Paraşütlü evlilik teklifi Hatay’da Sağlık çalışanlarının yamaç […]

ŞALEN KALESİNE TÜRK BAYRAĞI ...

ŞALEN KALESİNE TÜRK BAYRAĞI DİKİLSİN Amanos dağlarının […]

İSKENDERUN 23 NİSAN COŞKUSUN...

İskenderun 23 Nisan coşkusunu balkonlarda yaşıyor Hatay’ın […]

TÜRKİYEYE GELMEK İÇİN YARDIM...

250 Hatay’lı Öğrenci ve çalışan KKTC’den Türkiye’ye […]

DEMİR KORKULUĞA SAPLANAN KED...

DEMİR KORKULUĞA SAPLANAN KEDİ KURTARILDI.İskenderun Dumlupınar mahallesinde, […]

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI PANİK YA...

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI PANİK YARATTI. Sokağa çıkma […]

TIR KAZASINDA ÖLEN AYNI AİLE...

İskenderunda yaşanan tır kazasında ölen aynı aileden […]

HAYATINI KAYBEDEN BABA OĞUL ...

İskenderunda Tır kazasında hayatını kaybeden baba oğul […]

POPÜLER HABERLER

VEYSEL CINCIK YORUMLUYOR

http://youtu.be/fToBvzI-I2E

İSKENDERUN’U KAN GÖLÜNE ÇEVİR...

FETÖ’cülerin Türkiye’yi çok uluslu işgal planı deşifre […]

İŞTE MECLİS LİSTELERİ

AK PARTİ iSKENDERUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KESİN […]

İSKENDERUNDA SİLAHLI KAVGA 2 AĞIR Y...

Hatay’ın İskenderun ilçesinde ihale meselesi yüzünden çıktığı...

HATAY’DA TRAFİK KAZASI:1 ÖLÜ,2 YARA...

Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da meydana gelen zincirleme […]

Hatay’da parkomat uygulaması ...

Hatay Büyükşehir Belediye meclisinde oy birliğiyle kabul […]

İSKENDERUN’DA ŞOK İNTİHAR

İskenderun’un tanınmış esnaflarından Özkan Doğan silahla kafasına...

İSKENDERUN’DA FECİ KAZA!…

Deniz Alayı Doğan Petrol Mevkiisinde Trafik Kazası… […]

BELENDE TRAFİK KAZASI

Şiddetli yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda virajı alamayan […]

HATAY’DA TRAFİK KAZASI: 2 ÖLÜ

Hatay’da dün gece meydana gelen kazada TIR […]

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

Hatay’ın Arsuz ilçesinde meydana gelen trafik kazasında […]

HEMŞİREYİ ESKİ SEVGİLİSİ ÖLDÜRDÜ...

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bir hemşire, nişanlandığını öğrenen...

site ekle