buy google reviews

Ben; Devrimci, Sosyal Demokratların Adayıyım!

03 Şub 2014 Pts 16:55
ArtıYazı BüyüklüğüEksi

CHP’den Arsuz Belediye Başkan Adayı olan Nazım Culha, aday adaylığı sürecinde kendisine destek olan Arsuz halkını belde belde (mahalle) gezerek, teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta sonu da Karaağaç, Üçgüllük ve Gökmeydan beldelerini ziyaret eden Culha’ya sevgi seli vardı. Teşekkür ziyaretleri miting havasında geçti. Arsuz halkı, tabanın sesini dinleyip Nazım Culha’yı aday olarak gösterdikleri içinde CHP Genel merkeze teşekkür ettiler.

CHP İlçe Başkanı Faik Çekin ile birlikte Karaağaç’ın Övündük mahallesine ilk ziyaretini gerçekleştiren CHP Aday Culha, burada toplanan halka seslendi. Yerel yönetimde bu bölgenin yeni bir döneme girdiğini söyleyen Culha, “Arsuz, şuanda Türkiye’nin en büyük coğrafyasına sahip ikinci yer konumun sahip. Ülkemizde ve dünyamızda eşi zor görülen coğrafi yapıya sahiptir. Bu ilçeyi planlarken, bu ihtişama yakışır, modern bir kent yapısına kavuşturacak şekilde çalışmalar yapacağız. Öncelikle Arsuz’u bütünleştireceğiz. Daha sonra altyapısını oluşturacağız. İnsanların rahatça yaşayabileceği yeşil alanlar, meydanlar, sosyal tesisler ve çok amaçlı kültür tesisleri kuracağız. Turizm alanında da burasını cazibe merkezi konumuna getireceğiz. Bunları da bilimsel olarak gerçekleştireceğiz. Bu bölgesinin eksiklikleri sosyal ve kültürel tesislerin olmayışıdır. Spor kompleksleri yapacağız. Özelikle futbol alanında zengin bir yapıya sahip ilçemizdeki spor kulüpleri desteklenerek, gururumuz olan yeni Selçuklar ve İsmailler yetiştireceğiz. Halkında rahat spor yapabileceği alanlar oluşturacağız” derken, bu bölgenin eksikliklerini bildiğini bunarlı gidermek adına halkında görüşlerini alacağını söyledi.

Bu bölgenin istihdam sorunu olduğuna da vurgu yapan Culha, “Çoğu gençlerimiz çalışmak için yurt dışındalar. Burada istihdamı sağlamak, ülke ve bölge ekonomisine katkı sunmak için istihdama yönelik çalışmalar yürüteceğiz” diye konuştu.

Üçgüllük beldesine geçen Nazım Culha’yı kalabalık Üçgüllük halkı coşku ile karşıladı. Burada da toplanan halka önce CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, “Arsuz ilçesi için belediye meclisine çok sayıda müracaatlar var. Buda partimizin bu bölgedeki gücünü göstermektedir. Ama şu unutulmasın ki toplam 25 meclis üyesi olacak belediyede! Partimize meclis üyeliği için müracaat sayısı bunun 4-5 katıdır. Takdir edersiniz ki hepsinin meclis üyesi yapma şansımız yok. O nedenle her yerin temsili için dengeyi korumak adına müracaatlarda arasındaki adayları sık eleyip sık dokuyacağız. Belli bir grubu değil, idealler ve ideoloji için aday listesi oluşturulacaktır. Liste dışında kalacak olanlardan anlayış göstermesini bekliyoruz” diye konuştu. Daha sonra büyük alkışlarla söz alan Nazım Culha, “Şuanda aday olarak karşınızdayım. Bu sürece kadar bana vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Adaylar arasında kopma yok. Hep birlikte CHP’yi iktidara taşıyacağız. Nasip olurda belediye başkanı olursam, buranın değerlerini ön planda tutarak, bir çalışma ortaya koyacağız. Bu bölgenin temelini hep birlikte atacağız. Çalışmalarımız bilimsel olacaktır. Çalışmalarımızın merkezinde insan olacaktır. İlçeyi bütünlük içerisinde yöneteceğiz. İstihdama yönelik çalışmalarımız olacaktır” dedi. Üçgüllük Belediye Başkanı Bedi Balta da halkı selamlayarak, “Nazım Culha’yı belediye başkanı yapmak için desteklerimizi sonuna kadar sürdüreceğiz. Arsuz’da CHP bayrağını dalgalandıracağız” dedi. Konuşmanın ardında coşkulu kalabalık Culha’yı omuzlarına alarak, onu belediye başkanı yapmak için yanında olduklarını belirtrek, sevgi gösterisinde bulundular.

Gökmeydan Beldesine geçen Culha’yı, Belediye Başkanı Necim Bozkurt ve yöre halkı karşıladı. Burada da halka seslenen Culha, “İstihdamı da turizme yönelik yapılacak yatırımlarla kısmı olarak çözme yolunu gideceğiz. Yatırımcılardan tek isteğimiz istihdamın bu bölgenin insanlarından karşılanması olacaktır. Halkı denizle buluşturacağız. Halk plajları yapacağız. Ben bu kenti sizlerle yönetmeye talibim. Mevcut karayollarının yanında mahalleye dönüşecek olan beldeler arasında yeni modern yollar yapacağız. Ben; devrimci, sosyal demokratların adayıyım!” dedi.

Culha, yerel seçimlerde iktidarın oy oranlarının aşağıya çekilmesi gerektiğine de vurgu yaparak; “Ülkemizi yöneten siyasi iktidar maalesef ülkeyi demokratik bir şekilde yönetmemektedir. Yanlış Suriye politikası ile bu bölgeye büyük sıkıntılar ve huzursuzluklar yaşamaktadır. Bu nedenle yerel seçimlerde maksimum oy alarak 2015’te gerçekleştirilecek olan genel seçimlerin önünü açmalıyız. CHP’yi iktidara taşımak için çaba göstermeliyiz” derken, Arsuz ve büyükşehir belediyesini almak için yöre halkının desteğini istedi.

Daha sonra söz alan Gökmeydan Belediye Başkanı Necim Bozkurt, “İki dönem üst üstte beni belediye başkanlığına layık gördüğünüzden dolayı sizlere teşekkür ederim. Bundan böyle temennimiz Culah’ı destekleyerek, Arsuz ilçe belediyesini kazanmaktır. Kendisi de bizim burada yaptığımız çalışmaları daha da ileriye götürecek çalışmalar içerisine girecektir. Bu konu bize düşen onun yanında dik durup, onun yanında olmaktır. Yeni seçilecek idareye fahri danışmanlık yapmaya hazırım. Fikirlerimiz ve görüşlerimiz alınırsa her konuda yardımcı olurum. Gökmeydan halkının da Nazım Culha’nın yanında olmasını istiyorum” dedi.

Benzer Haberler

Hatay’ın İskenderun ilçesinde de 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı çeşitli törenler...

Yorum 
0

TEK Kampüs Okulları Eğitim Koordinatörü Uğur Koyuncu’dan Eğitime Dair: ‘’Bireylerin Gelişim...

Yorum 
0

Erasmus+ Projeleri kapsamında 11 Haziran – 20 Haziran 2022 tarihleri arasında Bulgaristan’ın...

Yorum 
0

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Gözcüler Plajı’nda gerçekleştirilecek ‘Dünya Footvolley...

Yorum 
0

İçişleri Bakanlığı, 1 Temmuz’dan itibaren 1169 mahallenin yabancılara ikametinin kapatıldığını...

Yorum 
0

Şanlıer:’Ceyhan’da yakın zamanda kapatılan bir kuyudan çıkan petrol benim köyümdeki...

Yorum 
0

Yorumlar

İsim: E-posta: Web:Yorumunuz:


İSKENDERUN’DA KAÇAKÇILARA DARBE

İskenderun’da 699 kaçak cep telefonu ele geçirildiHatay’ın […]

TAMAMLAYABİLİR MİYİZ ...

KADEM Hatay İl Başkanı Selma Tunç “Tamamlayabilir […]

HATAY YANGINI TERÖR EYLEMİ

Başkan Gül: “Hatay yangını terör eylemi” Belen […]

KOVAYLA YANGINI SÖNDÜRMEYE G...

Kovayla yangını söndürmeye koşan adam konuştu Hatay’da […]

BAHÇE SULARKEN AKIMA KAPILAR...

Bahçe sularken akıma kapılarak öldü Hatay’ın İskenderun […]

PARAŞÜTLÜ EVLİLİK TEKLİFİ

Paraşütlü evlilik teklifi Hatay’da Sağlık çalışanlarının yamaç […]

ŞALEN KALESİNE TÜRK BAYRAĞI ...

ŞALEN KALESİNE TÜRK BAYRAĞI DİKİLSİN Amanos dağlarının […]

İSKENDERUN 23 NİSAN COŞKUSUN...

İskenderun 23 Nisan coşkusunu balkonlarda yaşıyor Hatay’ın […]

TÜRKİYEYE GELMEK İÇİN YARDIM...

250 Hatay’lı Öğrenci ve çalışan KKTC’den Türkiye’ye […]

DEMİR KORKULUĞA SAPLANAN KED...

DEMİR KORKULUĞA SAPLANAN KEDİ KURTARILDI.İskenderun Dumlupınar mahallesinde, […]

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI PANİK YA...

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI PANİK YARATTI. Sokağa çıkma […]

TIR KAZASINDA ÖLEN AYNI AİLE...

İskenderunda yaşanan tır kazasında ölen aynı aileden […]

HAYATINI KAYBEDEN BABA OĞUL ...

İskenderunda Tır kazasında hayatını kaybeden baba oğul […]

POPÜLER HABERLER

VEYSEL CINCIK YORUMLUYOR

http://youtu.be/fToBvzI-I2E

İSKENDERUN’U KAN GÖLÜNE ÇEVİR...

FETÖ’cülerin Türkiye’yi çok uluslu işgal planı deşifre […]

İŞTE MECLİS LİSTELERİ

AK PARTİ iSKENDERUN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KESİN […]

İSKENDERUNDA SİLAHLI KAVGA 2 AĞIR Y...

Hatay’ın İskenderun ilçesinde ihale meselesi yüzünden çıktığı...

HATAY’DA TRAFİK KAZASI:1 ÖLÜ,2 YARA...

Hatay’ın merkez ilçesi Antakya’da meydana gelen zincirleme […]

Hatay’da parkomat uygulaması ...

Hatay Büyükşehir Belediye meclisinde oy birliğiyle kabul […]

İSKENDERUN’DA ŞOK İNTİHAR

İskenderun’un tanınmış esnaflarından Özkan Doğan silahla kafasına...

İSKENDERUN’DA FECİ KAZA!…

Deniz Alayı Doğan Petrol Mevkiisinde Trafik Kazası… […]

BELENDE TRAFİK KAZASI

Şiddetli yağmur nedeniyle kayganlaşan yolda virajı alamayan […]

HATAY’DA TRAFİK KAZASI: 2 ÖLÜ

Hatay’da dün gece meydana gelen kazada TIR […]

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

ARSUZ’DA FECİ KAZA: 2 ÖLÜ!!!

Hatay’ın Arsuz ilçesinde meydana gelen trafik kazasında […]

HEMŞİREYİ ESKİ SEVGİLİSİ ÖLDÜRDÜ...

Hatay’ın Samandağ ilçesinde bir hemşire, nişanlandığını öğrenen...

site ekle